Prosím o hlas tadyv soutěži SONS (5.kolo)
Prosím o další hlásky tady s písničkou Já ti jednu fláknu od těžkýho Pokondra (finále)
prosím o další hlas tady jsm tam s Filmem Stargate Continuum (1. kolo)

SG-1 Úvod

26. prosince 2009 v 22:28 | Jane |  SG-1
StarGate alias hezky česky Hvězdná brána je americko-kanadský televizní sci-fi seriál čítající 10 sérií a 214 epizod, který si za dlouhá léta získal velké množství fanoušků po celém světě a kterými je označován za kultovní (stejně jako stejnojmenný film z roku 1994, který byl podkladem pro vznik seriálu).

Hlavními postavami jsou věčně vtipkující pplk. (nakonec to dotáhl až na gen. maj.) Jack O'Neill, který je hlavou týmu SG-1, chytrý archeolog a lingvista dr. Daniel Jackson (všimli jste si, jak se jeho alergie postupně vytratila?), astrofyzička, pilotka a kapt. (později plk.) Samantha Carter a "mimozemšťan" Jaffa Teal'c.

Mezi další postavy patři pplk. Cameron Mitchell, který nahradí O'Neilla, do týmu přibyla i Vala Mal Doran (bývalá nositelka Goa'ulda Quetesh), v šesté epizodě nahrazoval povzneseného Jacksona Jonas Quinn, který se po návratu Daniela vzdal postu v týmu. V seriálu se také můžete setkat s gen. maj. (později gen. por.) Georgem Hammondem, kterého ve funkci vystřídali Jack O'Neill a gen. maj. Hank Landry

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama